Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta nietuzinkowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o gigantycznej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by podwyższyć zadowolenie współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne bądź AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć auto do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w następstwie tego i prawa jazdy. Takie maszyny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o fruwających autach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla koneserów aut oraz szablonowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne pierwotne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz FH-X840DAB

głośniki samochodowe

samochodowe głośniki eliptyczne